Fotohromoterapija (gaismas terapija)
Fotohromoterapija (gaismas terapija), tai skaitā punkcijas fotohromoterapija, ietekmē patoloģiskās un refleksogēnās zonas, iekšējos orgānu, bioloģiski aktīvos punktus ar zemas intensitātes lāzera un LED starojumu no dažādām optiskā un infrasarkanā starojuma zonām.
Novērtēšana un motivācija
Pateicoties revolucionārai daudzpakāpju visa ķermeņa stimulācijai ar NIRVANA neiro-motorā rehabilitācija ir kļuvusi rosinoša un aizraujoša. Pacienta motivācija strauji pieaugs!
NIRVANA vislielākajā mērā fokusējas uz pacientu. NIRVANA sniedz prieku lietotājam, tā piedāvā aizraujošus vingrinājumus ar interaktīviem līmeņiem, kas ne tikai nodrošina ārstēšanu, bet arī rada laimes sajūtu.
Metodes terapeitiskā efekta princips ir balstīts uz dažādu viļņu garuma zemas intensitātes optiskā starojuma selektīvu absorbciju bioloģiskajos audos, kam ir terapeitisks efekts.
- Sarkano krāsu izmanto psihastēnijas, hipohondrijas, ļenganās paralīzes, reimatisma, hroniska kolīta, aizcietējumu, traumu – sasitumu, locītavu saišu aparāta sastiepumu ārstēšanā, pneimonija rezorbcijas stadijā utt.
- Zaļā krāsa tiek izmantota stresa, hroniska noguruma sindroma, neiropsihiskas pārslodzes, neirozes, galvassāpju, migrēnas, neiralģijas, bronhiālās astmas, pneimonijas, akūtu elpceļu vīrusu infekciju, sasitumu, osteohondrozes, smadzeņu asinsrites traucējumu, hipertensijas u.c.
- Zilo krāsu izmanto pārmērīgas uzbudinājuma, trauksmes, miega traucējumu, galvassāpju, veģetatīvās distonijas, ausu, rīkles, deguna iekaisuma, neimonijas,
disbakteriozes, caurejas, osteohondrozes, ekzēmas u.c.
Fotohromoterapiju izmanto slimībām:
Muskuļu un skeleta sistēma, nervu sistēmas patoloģijas, elpošanas sistēmas slimības, flebīts, tromboflebīts, trofiskās čūlas, traumas, ādas slimības (ekzēma, soriāze, atopiskais artrīts, ādas apdegumi utt.) ausu, rīkles, deguna slimības, sirds un asinsvadu slimības, kuņģa-zarnu trakta slimības, pēcoperācijas brūces. Pirms procedūras uzsākšanas nepieciešama ārsta konsultācija. Tiek ieslēgta iekārta, iestatīts laiks un pacientam atbilstoša programma. Pacientam jāguļ vai jāsēž uz kušete. Terapijas laikā pacientam nav specifiskas izjūtas.