Rehabilitācijas centrs "Svētā Sofija"

Rehabilitācijas centrs SVĒTĀ SOFIJA2023-06-29T09:33:35+02:00

Bērnu rehabilitācijas centrs

Rehabilitācijas centrs “Svētā Sofija” – tas ir:

Rehabilitācijas centrs “Svētā Sofija” – tas ir:

– ērta, mājīga atmosfēra;
– atsaucīgs un gādīgs personāls;
– augsti kvalificēti speciālisti;
– moderns, inovatīvs aprīkojums;
– vieta, kur vēlas un spēj palīdzēt Jūsu bērniem.

– ērta, mājīga atmosfēra;
– atsaucīgs un gādīgs personāls;
– augsti kvalificēti speciālisti;
– moderns, inovatīvs aprīkojums;
– vieta, kur vēlas un spēj palīdzēt Jūsu bērniem.

Pierakstīties konsultācijai
Pierakstīties konsultācijai

Rehabilitācija bērniem

Rehabilitācija bērniem ar cerebrālā paralīzi, Alāliju, Autismu

Pakalpojumi

Rehabilitācija pieaugušajiem

Rehabilitācija pieaugušajiem pēc infarkta, insulta

Pakalpojumi

Labo darbu vieta

Vieta, kur cilvēki dara labus darbus, lai palīdzētu citiem.

Ienākt

“Socializācija caur rehabilitāciju!”

“Socializācija caur rehabilitāciju!”

Centra izveidošanas mērķis – palīdzēt bērniem ar īpašām vajadzībām, veicinot viņu attīstību, socializēšanos sabiedrībā, kļūstot par pilnvērtīgiem tās locekļiem.

Vairāk par mums
Vairāk ziņu

Pierakstīties uz konsultāciju

Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar jums sazināsimies tuvākā laikā.

Paldies! Pieteikums ir aizsūtīts!
Notika kļūda!
Jums jāpiekrīt privātuma politikai *

MŪSU SPECIĀLISTI

Mūsu centra speciālistiem ir īpašas iemaņas darbā ar īpašiem bērniem. Šo bērnu socializācijas ceļš var būt garš un grūts. Centra speciālisti katram bērnam individuāli nosaka konkrētus uzdevumus katrai nodarbībai. Un, veicot šos uzdevumus, mazie pacienti redz ikdienas darba rezultātu un sasniedz savu galveno mērķi – patstāvīgas dzīves iespēju sabiedrībā.

Pie mums strādā neirologs, fizioterapeits, ergoterapeits, psihologs, logopēds, klīniskais psihologs, no kuriem katrs speciālists regulāri pilnveido savas prasmes, paaugstinot kvalifikāciju caur praktiskām apmācībām mūsdienīgos rehabilitācijas centros Latvijā un ārvalstīs, kas izmeklē un ārstē bērnus ar īpašām vajadzībām.

Speciālisti

MODERNS APRĪKOJUMS

Rehabilitācijas centrs “Svētā Sofija” tā ir ārstnieciskā iestāde, kura piedāvā individuālu pakalpojumu klāstu katram pacientam. Centra darbs tiek organizēts, ņemot vērā apmeklētāju ērtu un komfortablu uzturēšanos. Mūsu rehabilitācijas centrā mēs izmantojam vismodernāko aprīkojumu, kas palīdz precīzi diagnosticēt pacientu psiho emocionālo stāvokli un palielina rehabilitācijas kursa efektivitāti.

Centra vadība nodrošina speciālistiem iespēju savā darbā izmantot modernāko aprīkojumu un modernākās metodes efektīvai rehabilitācijai.

Tikai augsti kvalificētu speciālistu komandas darbs, mūsdienīgs aprīkojums un jaunas rehabilitācijas metodes var palīdzēt īpašiem bērniem socializēties sabiedrībā un kļūt vajadzīgām!

Mūsu ģimene ir ļoti pateicīga visiem speciālistiem, Svētās Sofijas centra kolektīvam par izteiktu profesionalitāti un labu darbu, strādājot ar bērniem ar īpašām vajadzībām.

Atsauksme, Kristiāna Grosa mamma

Izmantojot unikālo iespēju, vēlos pateikties Kolinu ģimenei par viņu vēlmi un prasmi atrast iespējas, palīdzēt, priecēt un mīlēt slimus bērniņus.
Arī mūsu ģimenei šī palīdzība bija ļoti noderīga. Pateicoties arī viņu pūlēm, mūsu meita Anna Līga ir izaugusi ar labākajiem iespējamajiem sasniegumiem. Svētās Sofijas rehabilitācijas centrā meita jūtas kā mājās, kur viņa ir daudz ko apguvusi un uzlabojusi prasmi socializēties.
Liels paldies par to Kolinu ģimenei!

Atsauksme, Annas-Līgas Grigorjevas mamma

Milzīgs paldies rehabilitācijas centram “Svētā Sofija” par viņu darbu, par viņu ieguldījumu, lai palīdzētu bērniem ar nopietnām diagnozēm, kā arī viņu vecākiem. Piedāvātie speciālisti, dažādās nodarbības un nepieciešamās terapijas padara Svētās Sofijas centru par vislabāko bērniem ar īpašām vajadzībām. Katram bērnam tiek piemērota individuāla pieeja, individuālas nodarbības, saziņa ar vecākiem. Viss kopā veido vienu veselumu, kas rada labvēlīgu ietekmi uz bērnu. Manai meitai ir 4 gadi, viņai ir diagnoaticēti autiskā spektra traucējumi, RAS. Apmeklēt Svētās Sofijas centru man rekomendēja logopēds, kas pašreiz strādā ārzemēs. Es ieklausījos viņas ieteikumā un esmu patiesi par to priecīga. Manai meitai patīk nodarbības pie speciālistiem centrā.

Atsauksme, Nikas Samoilovas Mamma